Cüneyt Yapı Dekorasyon

Gergi Tavan Uygulamalarımız

  • Gergi Tavan  / 
  •  

Gergi Tavan Nedir?

  • Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara imkan sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has tavanlarda özgün tasarım imkanı sunar. Gergi Tavan Sistemi sadece tavanda değil ,duvar ve dekoratif amaçlı olmak üzere yapılabilir ve her şekile girebilir.

  • Sudan ve nemden etkilenmez , Bakım ve boya gerektirmez , Temizlenebilir , Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir , Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılailinir , Hafiftir Yaklaşık 200gr/m² , Yangında alev almaz , Hijyeniktir , Esnektir , Estetiktir , Ultraviyole ışınlardan etkilenmez(X ışınları) , Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır , Üzerine resim baskı yapılabilir , Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkartmaz , Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir.

  • Profesyonel ekibimizle %100 müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet veriyoruz…

image 1 image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image 1 image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image image 1 image image
Sizin için Seçtiklerimiz

İlginizi çeker diye düşündük...