Hakkımızda

Düşlerinizi gerçekleştirmek
bizim hayalimiz...

Misyonumuz

Bize teslim her işin üstesinden  başarıyla gelmek, müşteri memnuniyetini herşeyin üstünde tutmak,  evinizin ve  işyerinizin keyfinizce dekore edilmesine yardımcı olmak,       

Vizyonumuz

İşe başladığımız günden bu yana geçen 26 yıllık zaman içerisinde her daim kendimize yeni şeyler katarak , mesleğimizin gerektirdiği tüm teknik konuları ileriki zamanlara layıkıyla taşımak.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin evini evimiz, işyerlerini işyerlerimiz olarak benimseyerek, kullanılacak her türlü ekipmanın bir ömür boyu sizlerle beraber kalması adına en üst düzeyde müşteri memnuniyeti elde etmek.

CÜneyt Yapı Dekorasyon Alçı Dekorasyon İşlerimiz Gergi Tavan Nişler Kartonpiyer
Cüneyt Yapı Dekorasyon

"Alçıyı Sanata Dönüştürür"

1987 yılında ( Baba ) Mehmet Mengüllüoğlu tarafından Paris Kartonpiyer adıyla kurulan firmamız aynı isimle yaklaşık 14 yıl boyunca alçı dekorasyon sektörüne hizmet vermiştir.
Geleneksel yöntemlerle 1987 yılında başlayan iş hayatı kendini daha profesyonel, daha tecrübeli, daha yenilikçi bir anlayışa bırakarak 2001 yılında Cüneyt Mengüllüoğlu tarafından yapı dekorasyon sektörüne CÜNEYT YAPI DEKOR ismiyle kalitesinden ödün vermeden devam etmiştir.
2015 yılı itibariyle de Cüneyt Yapı Dekorasyon firması olarak bizler 28 yıllık deneyim ile ; Alçı Dekorasyon, Asma Tavan, Bölme Duvar çalışmalarıyla başta Hatay olmak üzere tüm yurda hizmet vermekteyiz.

Sektörde sürekli yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek kendi bünyesindeki iş yelpazesine Gergi Tavan Sistemleri ni katmıştır.

Cüneyt Yapı Dekorasyon GERRMAX Gergi Tavan Sistemleri Hatay Bayisidir.

İşinizdeki başarınızı takdir etmemek mümkün değil, pekçok esnafla çalıştım.. siz başkasınız. Hem sözünüzde durmanız hem de gereçkleştirdiğiniz sanatla büyülendiğimi itiraf etmek isterim.

Mustafa Sert Sert Tic. Ltd. Şti.

Cüneyt Bey, size ve ekibinize teşekkür ederim. İşime ve evime koşarak gidesim var sayenizde, yaptığınız uygulamaların altında yer almak müthiş keyif veriyor. Sağolun...

Çetin .